Filtrovat

Fulltextové vyhledávání

Česky English Russian
Drobečková navigace

Home > Technologická zařízení pro chov drůbeže > Nosnice chov > Neklecový chov nosnic

Neklecový chov nosnic

Na každém balení vajíček je uvedeno, v jakých podmínkách je slepice snášela. Od roku 2025 plánuje většina obchodních řetězců s potravinami prodávat jen vejce z neklecových chovů. Je proto na čase se na změnu připravit.

Ve výrobním družstvu Kovobel vám se vším rádi pomůžeme. Od roku 1968 se zabýváme technologickými zařízeními pro chov drůbeže. Vyrábíme, dodáváme a montujeme systémy pro chov nosnic podle vašich požadavků a dbáme na to, aby zařízení vyhovovala směrnicím Evropské unie a normám.

Vybavíme vás voliérami i snáškovými hnízdy

Jako výrobce technologických zařízení pro chov drůbeže jsme připraveni stávajícím i budoucím zákazníkům dodávat vše pro neklecový chov nosnic, jako jsou například voliéry nebo snášková hnízda.

Voliéry

Náš voliérový systém pro neklecový chov nosnic vychází ze zkušeností farmářů a jde o kompaktní voliéru pro efektivní produkci vajec. Jednoduchá konstrukce umožňuje snadnou obsluhu a čištění. Voliéra má integrované hřady, napájení, krmnou linku, osvětlení a pásové odklízení trusu. Systém umožňuje pohodlný pohyb drůbeže a je vhodný jak pro podestýlkových chov, tak pro bio chov drůbeže. Vzhledem k automatickému sběru je počet prasklých vajec minimální. Zjistěte o voliéře více.

Snášková hnízda

Pro neklecový chov drůbeže a chov na podestýlce jsou určena také snášková hnízda. Výhodou je automatické ovládací zařízení, výklopná podlaha i jednoduché čištění a obsluha. Podívejte se, jak snášková hnízda fungují v praxi.

Welfare slepic i vyšší efektivita

Efektivita produkce vajec a welfare chované drůbeže mohou jít ruku v ruce, pokud zvolíte to správné zařízení. Rádi vám upravíme parametry tak, abyste dosáhli co nejvyšších výkonů ve vašem chovu nosnic a zároveň zajistili drůbeži dobrý život. Prohlédněte si naše produkty pro chov slepic nebo nás kontaktujte se svými dotazy.